Author: l***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely but definitely needs steaming if you want to keep the front out of your eyes
Color: Blonde Ombre
Price: 154kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260113163379964373816 |
Author: l***d
Date:
Review: Lovely but definitely needs steaming if you want to keep the front out of your eyes
Color: Blonde Ombre
Author: h***7
Date:
Review: I absolutely love this wig, it is a big longer than the pic but
Color: Blonde Ombre
Author: k***6
Date:
Review: Love this wig sits lovely
Color: Blonde Ombre
Author: l***k
Date:
Review: If in doubt BUY THE WIG Amazing quality
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.